Top Banner
Проект " Літературна кав'ярня" СЗШ № 1 Кіровський
9

Proekt levchika (2)

Jan 21, 2017

Download

Education

cytqlth1988
Welcome message from author
This document is posted to help you gain knowledge. Please leave a comment to let me know what you think about it! Share it to your friends and learn new things together.
Transcript
Page 1: Proekt levchika (2)

Проект " Літературна

кав'ярня"СЗШ № 1

Кіровський

М. Дніпропетровськ2012-2013 н.р.

Проблема:

Page 2: Proekt levchika (2)

В наш час, основною проблемою є те, що молодь, а особливо школярі, поховалися перед екранами різноманітних гаджетів, і забули навіть думати про книжки. Це жахливо, навіть з урахуванням того, що на телефонах, планшетах та інших пристроях, можна читати. Безцінні фоліанти мудрості лежать і просто припадають пилом!А скільки в них досвіду та порад, як повести себе в тій, чи іншій ситуації. І діти цим нехтують!

Актуальність проблеми: Кожен четвертий українець не читає книжок, — такі результати досліджень. Для 73% населення книга не входить у сферу зацікавлень. За даними фахівців, зараз щодня чи майже увесь тиждень читає трохи більше 15% українців, 19% — беруть до рук книгу раз на місяць.

Тип проекту: інтелектуальний, мистецький, соціальний

Термін проведення проекту: 2012-2013 н.р.

Мета і завдання проекту:підняття престижу книги і читання серед школярів, пошук і відкриття нових імен в літературі. Та й просто це місце зустрічі для творчого спілкування, тих, хто любить книжки та сам пробує свої сили у літературній діяльності. 

Page 3: Proekt levchika (2)

Лідер проекту: Левчик Євген

«Мабуть, я спочатку навчився читати, а вже потім ходити, говорити… Впевнений, немає кращого заняття! Хіба що — писати самому. От я й пишу потроху...»

Учасники проекту:

учні школи, працівники шкільної та міських бібліотек

Очікувані результати:

Залучити якомога більше учнів до читання книг та відвідування бібліотек. Уміти читати – це, безумовно, добре. А вміти вибрати хорошу книгу, розповісти про неї так, щоб зацікавити інших і спонукати прочитати саме її, – це вже мистецтво бути читачем.

Опис проекту:

Page 4: Proekt levchika (2)

Тут у затишній атмосфері за чашкою гарячої та запашної кави можна поспілкуватися, обмінятися враженнями про події літературного та культурного життя, послухати вірші та музику, почитати свої твори, почути про книжкові новинки, познайомитися з цікавими та неординарними людьми.

Засідання літературної кав'ярні будуть проходити 1-2 рази на місяць. Прем'єри книг, творчі зустрічі з письменниками, літературно-музичні вечори, презентації фото і художніх виставок, книжкові акції - все це буде відбуватись на засіданнях літературної кав'ярні. Літературна кав'ярня відкрита для кожного, сподіваємось, що вона стане майданчиком для відкриття нових імен, особливо серед талановитої молоді. Концепція наших засідань - це відкритість, толерантність. 

Хід проекту:

Page 5: Proekt levchika (2)

№ Робота над проектом Термін Відповідальний

1 Створення творчої групи проекту. Розроблення плану.

Вересень Левчик Євген

2 Організаційне засідання творчої групи.

Вересень Левчик Євген Філатова Валерія

3 Засідання «Осінній віршопад».

Жовтень Хорошко Олександра

4 Відвідування центральної міської бібліотеки.

Жовтень Лисенко Марина

5 «Поезія - духовність щонайвища»

Листопад МанзаУткин

6 " Дніпропетрощина - земля поетів і піснярів»

Грудень МихайленкоГезь

7 «Поезія з-під парти» Січень НайдаФілатова

8 "Так ніхто не кохав..."

Лютий ЛевчикФілатова

9 "Присвята матері" Березень МанзаУткин

10 Відзначення Міжнародного дня книги в «Літературній кав’ярні» (23 квітня)

Квітень Левчик Євген Філатова Валерія

11 "Сто тисяч Травень Найда

Page 6: Proekt levchika (2)

улюблених поетичних рядків"

Філатова

Відвідування центральної міської бібліотеки

Зараз все до ваших послуг: аудіокниги, електронні книги і, звичайно ж, старі добрі друковані видання. Такі послуги надає і головна бібліотека нашого міста «Центральна міська бібліотека».

Учні 10-их класів, мали змогу познайомитись з цим закладом, його історією та сьогоденням, спектром

Page 7: Proekt levchika (2)

послуг, котрий надається читачам. Більш як півстоліття бібліотека зустрічає своїх читачів, допомагає їм опанувати знання, розвиває, поширює просвітницькі та соціокультурні функції. Вихід бібліотеки в Інтернет, до того ж безкоштовний, – це нова сторінка її історії, це нові можливості кожного читача використати своє право на вільний доступ до інформаційних ресурсів світу.