Gouden engel z.j Gent. Staande engel met in de rechterhand het gevierendeelde Bourgondische schild en in de linkerhand het leeuwenschild van Vlaanderen ✠ PHILIPPVS xx DEI xx GRA xx DVX xx BVRG’x Z xx COM’x FLAND’. Kz. binnen een polylobe een gebloemd kort open kruis met leeuwtjes in de hoeken IN✥ NOMINE✥….etc. DdP. 7.11; Delm. 472; Fr. 167 (109); VH/Saunders 276. 5.06 g. Attractief exemplaar, sterk uitgemunt met goede details en een mooie goudkleur. RRR. UITERST ZELDZAAM Prachtig. Taxatie: € 15.000,- Opbrengst: € 30.000,- Veiling 360 - 361 Auction 18 & 19 oktober 2019 Lijst van opbrengsten List of prices realized 207
Gouden engel z.j Gent. Staande engel met in de rechterhand het gevierendeelde Bourgondische schild en in de linkerhand het leeuwenschild van Vlaanderen ✠ PHILIPPVS xx DEI xx GRA xx DVX xx
BVRG’x Z xx COM’x FLAND’. Kz. binnen een polylobe een gebloemd kort open kruis met leeuwtjes in de hoeken IN✥ NOMINE✥….etc. DdP. 7.11; Delm. 472; Fr. 167 (109); VH/Saunders 276. 5.06 g. Attractief exemplaar, sterk uitgemunt met goede details en een mooie goudkleur. RRR.
UITERST ZELDZAAM Prachtig.
Taxatie: € 15.000,- Opbrengst: € 30.000,-
Veiling 360 - 361 Auction18 & 19 oktober 2019
Lijst van opbrengstenList of prices realized
207
Highlights
Nederlands West-Indië Willem I. Driekantje of 5 realen van 30 stuiver. z.j. RRRR. Munt
Zeer fraai, klop Vrijwel prachtig.Taxatie: € 30.000,- Opbrengst: € 35.000,-
Macedonian kingdom Alexander III the Great. AR Dekadrachm. ca. 323 BC. RR. NGC F. Strike 5 of 5, Surface 1 of 5
Estimate: € 5.000,- Prize realized: € 14.000,-
Spain Castilla y Leon Enrique IV. Enrique. n.d. RR. Very fine / Very fine +
Estimate: € 3.000,- Price realized: € 28.000,-
Vlaanderen Filips de Schone. Gulden vlies. n.d. RRR. Zeer fraai + / Vrijwel prachtig
Taxatie: € 10.000,- Opbrengst: € 18.000,-
Willem II. 10 Gulden. 1848. RRR. PCGS PR64+DCAM FDC.
Taxatie: € 20.000,- Opbrengst: € 22.000,-
250
7
83
271
212
Highlights
Antione Pettenot, kardinaal Granvelle (1562) door Giovanni V. Melon. Prachtig
Taxatie: € 3.000,- Opbrengst: € 10.000,-
Hertogdom Gelderland Philips de Schone. Zilveren reaal. 1487. RRRR. Zeer fraai Taxatie: € 5.000,- Opbrengst: € 13.000,-
Roman Empire Lucius Verus. AV Aureus. 164 AD Rome. NGC MS. Strike 5 of 5, Surface 3 out 5
Estimate: € 10.000,- Price realized: € 14.000,-
Costa Rica. 8 Escudos. 1828 CR F. NGC AU58Estimate: € 10.000,- Prize realised: € 16.000,-
285
97
11
24
32 France Edouard le Prince Noir. Hardi d’or.
n.d. R. Nearly extremely fine Estimate: € 5.000,- Price realized: € 13.000,-