RE18 alleen op werkdagen tussen Liège-Guillemins en Hasselt * naar verwachting de dienstregeling op dit traject ** (alleen in de zomermaanden) Vanaf april 2019 19800 5300 9300 9100 9900 Heerlen Woonblvd Voerendaal Landgraaf Eygelshoven Eygelshoven Markt Herzogenrath Chevremont Kerkrade Centrum Klimmen-Ransdaal Schin Op Geul Valkenburg Houthem-St. Gerlach Meerssen Maastricht Randwyck Hoboken-Polder Hemiksem Schelle Niel Boom Ruisbroek- Sauvegarde Puurs Maastricht Noord Brussels Airport-Zaventem Antwerpen- Brussel-Noord Brussel-Centraal Brussel-Zuid/Midi Thalys Paris Nord Thalys Paris Aéroport Roissy Charles-de-Gaulle Paris Marne-la-Vallée-Chessy Marseille Eurostar London St. Pancras International Mechelen Eijsden Visé Bressoux Liège-Guillemins Liège-Jonfosse Liège-Palais Hasselt Aachen West Aachen Hbf Maastricht Aachen Hbf Liège Hasselt Deze kaart is gemaakt op basis van de inzichten t/m juni 2018. Copyright Nederlandse Spoorwegen Station Lijn onderbroken bij station: lijn stopt op station Lijn loopt door station: lijn stopt niet op dit station Op zaterdag, zon- en feestdagen en in avonduren rijden er op verschillende trajecten minder treinen 1x per uur (ma/vr buiten spitsuren) 2x per uur (ma/vr 7-9 en 16-18u, Almelo-Hardenberg ma/vr 7-9 en 13-18u, Elst-Arnhem ma/vr 7-10 en 14-18u) 2x per uur alleen in de zomermaanden 10-19u Enkele treinen per dag
1
Embed
spoorkaart 2019 ns v4...Bielefeld Hbf Berlin Hbf f Hbf Düsseldorf Hbf Hamm (Westf.) f Hbf t (M) Hbf Köln Hbf Basel SBB Liège Aachen Hbf Hasselt Antwerpen-Centraal Puurs Antwerpen-Centraal
This document is posted to help you gain knowledge. Please leave a comment to let me know what you think about it! Share it to your friends and learn new things together.
Transcript
RS11
RS11
RS12
RB61
RB
61
RE13
RE19
RB64
RB51
RS11
RS14
RS18
RE18
RE18
middagspitsochtendspits
middag-spits
ochtend-spits
Stations Houten Castellum en Utrecht Centraal in beide richtingen
*
Stations Oss en ’s-Hertogenbosch in beide richtingen
*
**
*
*
ochtendspitsmiddagspits
In vroege ochtend en in avonduren rijdt IC 2900 Enkhuizen-Maastricht in plaats van IC 800 Alkmaar-Maastricht. IC 3900 rijdt dan niet tussen Enkhuizen en Sittard.
*
*
*
In verband met een defecte spoorbrug rijdt de trein naar Leer tot nader aankondiging niet. Tussen Weener en Leer rijdt een vervangende bus.
*
7x p
er d
ag
7x pe
r dag
*m
idda
gspi
tsoc
hten
dspi
ts
mid
dags
pits
ocht
ends
pits
middagspits
ochtendspits
7x p
er d
ag
Stations Den Helder (-zuid) en Anna Paulowna
alleen in de spitsrichting
*
*
*
alleen op werkdagen tussen Liège-Guillemins en Hasselt
*
In de loop van 2019 wijzigt naar verwachting de dienstregeling op dit traject
**
**
In vroege ochtend en in avonduren rijdt IC 2900 Enkhuizen-Maastricht in plaats van IC 800 Alkmaar-Maastricht. IC 3900 rijdt dan niet tussen Enkhuizen en Sittard.
*
*
*
Station tijdelijk gesloten: treinen van Arriva stoppen niet meer.
*
*
De Intercity Amsterdam Centraal-Brussel-Zuid/Midi rijdt 12x per dag en stopt niet op Den Haag HS. De Intercity Den Haag HS-Brussel-Zuid/Midi rijdt 4x per dag. De laatste trein uit Brussel-Zuid/Midi rijdt vanaf Den Haag HS door naar Amsterdam Centraal, de eerste trein naar Brussel-Zuid/Midi komt uit Amsterdam Centraal.
Lijn loopt door station: lijn stopt niet op dit station
Op zaterdag, zon- en feestdagen en in avonduren rijden er op verschillende trajecten minder treinen
1x per uur (ma/vr 7-20u, Utrecht Centraal-Utrecht Maliebaan ma/vr 10-17u)
1x per uur (ma/vr 7-9 en 16-18u, Groningen-Zuidhorn ma/vr 7-9u)
2x per uur (ma/vr 7-20u)
1x per uur (ma/vr buiten spitsuren) 2x per uur (ma/vr 7-9 en 16-18u, Almelo-Hardenberg ma/vr 7-9 en 13-18u, Elst-Arnhem ma/vr 7-10 en 14-18u)
2x per uur alleen in de zomermaanden 10-19u
Enkele treinen per dag
2x per uur (ma/vr 7-9 en 16-18u, Utrecht-Houten Castellum ma/vr 6-10 en 15.30-19.30u, Venray-Venlo 6-7.30 en 18.30-20u)
Spoorkaart 2019
RS1
RS1
RS2
RS3
RS4
RS5
RS5
RE13
RE19
RB64
RB51
middagspitsochtendspits
Stations Houten Castellum en Utrecht Centraal in beide richtingen
*
Stations Oss en ’s-Hertogenbosch in beide richtingen
*
**
*
*
ochtendspitsmiddagspits
7x pe
r dag
mid
dags
pits
ocht
ends
pits
mid
dags
pits
ocht
ends
pits
middagspits
ochtendspitsStations Den Helder (-zuid)
en Anna Paulowna alleen in de spitsrichting
*
*
*
alleen op werkdagen tussen Liège-Guillemins en Hasselt
*
In de loop van 2019 wijzigt naar verwachting de dienstregeling op dit traject
**
**
*
*
*
De Intercity Amsterdam Centraal-Brussel-Zuid/Midi rijdt 12x per dag en stopt niet op Den Haag HS. De Intercity Den Haag HS-Brussel-Zuid/Midi rijdt 4x per dag. De laatste trein uit Brussel-Zuid/Midi rijdt vanaf Den Haag HS door naar Amsterdam Centraal, de eerste trein naar Brussel-Zuid/Midi komt uit Amsterdam Centraal.