Top Banner
It must be love! Lączymy ludzi i samochody. Oferujemy: Twoje zadania: Nasze wymagania: - kontakt telefoniczny i mailowy z klientami, kompleksowa obsługa zamówień dla klienta lllindywidualnego, - zarządzanie i weryfikacja dokumentacji dotyczącej zamówienia, - bieżące wsparcie i pomoc dla klientów, - zapewnienie wysokiej jakości obsługi zamówień. - doświadczenie w pracy z klientem, - mile widziane doświadczenie w pracy w contact center, - mile widziane doświadczenie w sprzedaży, - znajomość języka angielskiego, - dokładność i sumienność, - motywacja do pracy, - umiejętność współpracy. Miejsce pracy: Poznań, Złotniki (pow. poznański) Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: [email protected]. www.qarson.fr www.youtube.com/qarsonfr www.facebook.com/qarson.fr Samochody dla jednych to pasja życia, dla innych po prostu narzędzie pracy. W Qarsonie wierzymy, że ludzie chcą mieć łatwy i wygodny dostęp do wszystkich modeli w jednym miejscu, gdzie mogą porównywać auta między sobą, a niezależny doradca skupia się na potrzebach klienta. Wierzymy w wielokanałowość, zamawianie online, bezpośredni kontakt ludzki w punktach sprzedaży oraz w model konsumpcji oparty na korzystaniu a nie kupowaniu, aby wielu było stać na lepsze auto. Od 9 lat działamy we Francji, gdzie z roczną 50% dynamiką wzrostu sprzedaży i wielokrotnie wyróżnianą jakością obsługi klienta, jesteśmy liderem rynku samochodów na abonament. W naszych polskich biurach pracuje ponad 100 osób, na 200 zatrudnionych w Europie. W związku z międzynarodowym rozwojem marki Qarson, również na rynku polskim, poszukujemy osoby na stanowisko: DORADCA KLIENTA | | nieformalny dress code ubezpieczenie na życie bonus za polecenie pracownika nauka języków obcych duży, bezpłatny parking możliwość rozwoju spotkania integracyjne prywatna opieka medyczna dofinansowanie do posiłów karnety sportowe
1

ogłoszenie doradca klienta plue.poznan.pl/data/upload/articles/20181011/ed26a... · 2018-10-11 · Miejsce pracy: Poznań, Złotniki (pow. poznański) Jeśli zainteresowała Cię

Jul 15, 2020

Download

Documents

dariahiddleston
Welcome message from author
This document is posted to help you gain knowledge. Please leave a comment to let me know what you think about it! Share it to your friends and learn new things together.
Transcript
Page 1: ogłoszenie doradca klienta plue.poznan.pl/data/upload/articles/20181011/ed26a... · 2018-10-11 · Miejsce pracy: Poznań, Złotniki (pow. poznański) Jeśli zainteresowała Cię

It must be love! Łączymy ludzi i samochody.

Oferujemy:

Twoje

zadania:

Nasze

wymagania:

- kontakt telefoniczny i mailowy z klientami, kompleksowa obsługa zamówień dla klienta lllindywidualnego,- zarządzanie i weryfikacja dokumentacji dotyczącej zamówienia,- bieżące wsparcie i pomoc dla klientów,- zapewnienie wysokiej jakości obsługi zamówień.

- doświadczenie w pracy z klientem,- mile widziane doświadczenie w pracy w contact center,- mile widziane doświadczenie w sprzedaży,- znajomość języka angielskiego,- dokładność i sumienność,- motywacja do pracy,- umiejętność współpracy.

Miejsce pracy: Poznań, Złotniki (pow. poznański)

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: [email protected].

www.qarson.fr www.youtube.com/qarsonfr www.facebook.com/qarson.fr

Samochody dla jednych to pasja życia, dla innych po prostu narzędzie pracy. W Qarsonie wierzymy, że ludzie chcą mieć łatwy i wygodny dostęp do wszystkich modeli w jednym miejscu, gdzie mogą porównywać auta między sobą, a niezależny doradca skupia się na potrzebach klienta. Wierzymy w wielokanałowość, zamawianie online, bezpośredni kontakt ludzki w punktach sprzedaży oraz w model konsumpcji oparty na korzystaniu a nie kupowaniu, aby wielu było stać na lepsze auto.

Od 9 lat działamy we Francji, gdzie z roczną 50% dynamiką wzrostu sprzedaży i wielokrotnie wyróżnianą jakością obsługi klienta, jesteśmy liderem rynku samochodów na abonament. W naszych polskich biurach pracuje ponad 100 osób, na 200 zatrudnionych w Europie. W związku z międzynarodowym rozwojem marki Qarson, również na rynku polskim, poszukujemy osoby na stanowisko:

DORADCA KLIENTA

nieformalny dress code ubezpieczenie na życiebonus za polecenie

pracownika nauka języków obcych duży, bezpłatny parking

możliwość rozwoju spotkania integracyjneprywatna opieka

medycznadofinansowanie

do posiłów karnety sportowe