Top Banner
Lerarenhandleiding groep 1 en 2
36

Lerarenhandleiding groep 1 en 2 - CORE · 2015-09-22 · 4 organisatie $olbmñ ñbkñ 2ñhrkqñ>iibñ0j>>hibppbkñrfqñabwbñe>kaibfafkdñfkñ¬¬kñ p@ellig>>oñdbsbk...

Jul 11, 2019

Download

Documents

hoangcong
Welcome message from author
This document is posted to help you gain knowledge. Please leave a comment to let me know what you think about it! Share it to your friends and learn new things together.
Transcript
Page 1: Lerarenhandleiding groep 1 en 2 - CORE · 2015-09-22 · 4 organisatie $olbmñ ñbkñ 2ñhrkqñ>iibñ0j>>hibppbkñrfqñabwbñe>kaibfafkdñfkñ¬¬kñ p@ellig>>oñdbsbk ñ,lhñhrkqñrñboslloñhfbwbkñljñwbñqbñ

Lerarenhandleidinggroep 1 en 2

Page 2: Lerarenhandleiding groep 1 en 2 - CORE · 2015-09-22 · 4 organisatie $olbmñ ñbkñ 2ñhrkqñ>iibñ0j>>hibppbkñrfqñabwbñe>kaibfafkdñfkñ¬¬kñ p@ellig>>oñdbsbk ñ,lhñhrkqñrñboslloñhfbwbkñljñwbñqbñ

2

Inhoudsopgave

Les 1: Les 2:

Les 3:

Les 4:

Les 5:

Les 6:

Les 7:

Les 8: Les 9:

Page 3: Lerarenhandleiding groep 1 en 2 - CORE · 2015-09-22 · 4 organisatie $olbmñ ñbkñ 2ñhrkqñ>iibñ0j>>hibppbkñrfqñabwbñe>kaibfafkdñfkñ¬¬kñ p@ellig>>oñdbsbk ñ,lhñhrkqñrñboslloñhfbwbkñljñwbñqbñ

Schema Smaaklessen voor groep 1 en 2

Over Smaaklessen

Inleiding

3

Les Thema van de les Lesduur

Page 4: Lerarenhandleiding groep 1 en 2 - CORE · 2015-09-22 · 4 organisatie $olbmñ ñbkñ 2ñhrkqñ>iibñ0j>>hibppbkñrfqñabwbñe>kaibfafkdñfkñ¬¬kñ p@ellig>>oñdbsbk ñ,lhñhrkqñrñboslloñhfbwbkñljñwbñqbñ

4

Organisatie

Page 5: Lerarenhandleiding groep 1 en 2 - CORE · 2015-09-22 · 4 organisatie $olbmñ ñbkñ 2ñhrkqñ>iibñ0j>>hibppbkñrfqñabwbñe>kaibfafkdñfkñ¬¬kñ p@ellig>>oñdbsbk ñ,lhñhrkqñrñboslloñhfbwbkñljñwbñqbñ

5

Materialen Legenda

Thema’s digibord

Page 6: Lerarenhandleiding groep 1 en 2 - CORE · 2015-09-22 · 4 organisatie $olbmñ ñbkñ 2ñhrkqñ>iibñ0j>>hibppbkñrfqñabwbñe>kaibfafkdñfkñ¬¬kñ p@ellig>>oñdbsbk ñ,lhñhrkqñrñboslloñhfbwbkñljñwbñqbñ

6

Doelen

Materialen

Vooraf

Inleiding

Kern

6

Les 1Groente en fruit ontdekken

Page 7: Lerarenhandleiding groep 1 en 2 - CORE · 2015-09-22 · 4 organisatie $olbmñ ñbkñ 2ñhrkqñ>iibñ0j>>hibppbkñrfqñabwbñe>kaibfafkdñfkñ¬¬kñ p@ellig>>oñdbsbk ñ,lhñhrkqñrñboslloñhfbwbkñljñwbñqbñ

7

Afsluiting

Werkvormen

7

Page 8: Lerarenhandleiding groep 1 en 2 - CORE · 2015-09-22 · 4 organisatie $olbmñ ñbkñ 2ñhrkqñ>iibñ0j>>hibppbkñrfqñabwbñe>kaibfafkdñfkñ¬¬kñ p@ellig>>oñdbsbk ñ,lhñhrkqñrñboslloñhfbwbkñljñwbñqbñ

Doelen

Materialen

Vooraf

Inleiding

Kern

8

Les 2Van zaadje tot eten

Page 9: Lerarenhandleiding groep 1 en 2 - CORE · 2015-09-22 · 4 organisatie $olbmñ ñbkñ 2ñhrkqñ>iibñ0j>>hibppbkñrfqñabwbñe>kaibfafkdñfkñ¬¬kñ p@ellig>>oñdbsbk ñ,lhñhrkqñrñboslloñhfbwbkñljñwbñqbñ

Afsluiting

Werkvormen

9

Page 10: Lerarenhandleiding groep 1 en 2 - CORE · 2015-09-22 · 4 organisatie $olbmñ ñbkñ 2ñhrkqñ>iibñ0j>>hibppbkñrfqñabwbñe>kaibfafkdñfkñ¬¬kñ p@ellig>>oñdbsbk ñ,lhñhrkqñrñboslloñhfbwbkñljñwbñqbñ

Doelen

Materialen

Vooraf

Inleiding

Kern

10

Les 3Lekker shaken!

Page 11: Lerarenhandleiding groep 1 en 2 - CORE · 2015-09-22 · 4 organisatie $olbmñ ñbkñ 2ñhrkqñ>iibñ0j>>hibppbkñrfqñabwbñe>kaibfafkdñfkñ¬¬kñ p@ellig>>oñdbsbk ñ,lhñhrkqñrñboslloñhfbwbkñljñwbñqbñ

Afsluiting Werkvormen

11

Page 12: Lerarenhandleiding groep 1 en 2 - CORE · 2015-09-22 · 4 organisatie $olbmñ ñbkñ 2ñhrkqñ>iibñ0j>>hibppbkñrfqñabwbñe>kaibfafkdñfkñ¬¬kñ p@ellig>>oñdbsbk ñ,lhñhrkqñrñboslloñhfbwbkñljñwbñqbñ

Doelen

Materialen

Vooraf

Inleiding

Dansje

12

Les 4Wanneer eet je?

Page 13: Lerarenhandleiding groep 1 en 2 - CORE · 2015-09-22 · 4 organisatie $olbmñ ñbkñ 2ñhrkqñ>iibñ0j>>hibppbkñrfqñabwbñe>kaibfafkdñfkñ¬¬kñ p@ellig>>oñdbsbk ñ,lhñhrkqñrñboslloñhfbwbkñljñwbñqbñ

WerkvormenKern

Afsluiting

13

Page 14: Lerarenhandleiding groep 1 en 2 - CORE · 2015-09-22 · 4 organisatie $olbmñ ñbkñ 2ñhrkqñ>iibñ0j>>hibppbkñrfqñabwbñe>kaibfafkdñfkñ¬¬kñ p@ellig>>oñdbsbk ñ,lhñhrkqñrñboslloñhfbwbkñljñwbñqbñ

Inleiding

Kern

14

Les 5Wat heb je nodig?

Doelen

Materialen

Vooraf

Page 15: Lerarenhandleiding groep 1 en 2 - CORE · 2015-09-22 · 4 organisatie $olbmñ ñbkñ 2ñhrkqñ>iibñ0j>>hibppbkñrfqñabwbñe>kaibfafkdñfkñ¬¬kñ p@ellig>>oñdbsbk ñ,lhñhrkqñrñboslloñhfbwbkñljñwbñqbñ

Afsluiting

15

Werkvormen

Page 16: Lerarenhandleiding groep 1 en 2 - CORE · 2015-09-22 · 4 organisatie $olbmñ ñbkñ 2ñhrkqñ>iibñ0j>>hibppbkñrfqñabwbñe>kaibfafkdñfkñ¬¬kñ p@ellig>>oñdbsbk ñ,lhñhrkqñrñboslloñhfbwbkñljñwbñqbñ

Inleiding

Kern

16

Les 6Gezond winkelen

Doelen

Materialen

Vooraf

Page 17: Lerarenhandleiding groep 1 en 2 - CORE · 2015-09-22 · 4 organisatie $olbmñ ñbkñ 2ñhrkqñ>iibñ0j>>hibppbkñrfqñabwbñe>kaibfafkdñfkñ¬¬kñ p@ellig>>oñdbsbk ñ,lhñhrkqñrñboslloñhfbwbkñljñwbñqbñ

Afsluiting

Werkvormen

17

Page 18: Lerarenhandleiding groep 1 en 2 - CORE · 2015-09-22 · 4 organisatie $olbmñ ñbkñ 2ñhrkqñ>iibñ0j>>hibppbkñrfqñabwbñe>kaibfafkdñfkñ¬¬kñ p@ellig>>oñdbsbk ñ,lhñhrkqñrñboslloñhfbwbkñljñwbñqbñ

Doelen

Materialen

Vooraf

Inleiding

Kern

18

Les 7Waar komt mijn eten vandaan?

Page 19: Lerarenhandleiding groep 1 en 2 - CORE · 2015-09-22 · 4 organisatie $olbmñ ñbkñ 2ñhrkqñ>iibñ0j>>hibppbkñrfqñabwbñe>kaibfafkdñfkñ¬¬kñ p@ellig>>oñdbsbk ñ,lhñhrkqñrñboslloñhfbwbkñljñwbñqbñ

Afsluiting

Werkvormen

19

Zeg, bak - ker - tje , zeg bak - ker - tje, wat doe je met dat graan? Ik

G A7 D

maal er meel van, zak - ken vol Dat is een zwa - re baan!

C D G C D7 G

Zeg Bakkertje

22

Page 20: Lerarenhandleiding groep 1 en 2 - CORE · 2015-09-22 · 4 organisatie $olbmñ ñbkñ 2ñhrkqñ>iibñ0j>>hibppbkñrfqñabwbñe>kaibfafkdñfkñ¬¬kñ p@ellig>>oñdbsbk ñ,lhñhrkqñrñboslloñhfbwbkñljñwbñqbñ

Doelen

Materialen

Vooraf

Inleiding

Kern

20

Les 8Over brood en beleg

Page 21: Lerarenhandleiding groep 1 en 2 - CORE · 2015-09-22 · 4 organisatie $olbmñ ñbkñ 2ñhrkqñ>iibñ0j>>hibppbkñrfqñabwbñe>kaibfafkdñfkñ¬¬kñ p@ellig>>oñdbsbk ñ,lhñhrkqñrñboslloñhfbwbkñljñwbñqbñ

Werkvormen

Afsluiting

21

Page 22: Lerarenhandleiding groep 1 en 2 - CORE · 2015-09-22 · 4 organisatie $olbmñ ñbkñ 2ñhrkqñ>iibñ0j>>hibppbkñrfqñabwbñe>kaibfafkdñfkñ¬¬kñ p@ellig>>oñdbsbk ñ,lhñhrkqñrñboslloñhfbwbkñljñwbñqbñ

Inleiding

Kern

22

Les 9Restaurant in de klas: lunch

Doelen

Materialen

Vooraf

Page 23: Lerarenhandleiding groep 1 en 2 - CORE · 2015-09-22 · 4 organisatie $olbmñ ñbkñ 2ñhrkqñ>iibñ0j>>hibppbkñrfqñabwbñe>kaibfafkdñfkñ¬¬kñ p@ellig>>oñdbsbk ñ,lhñhrkqñrñboslloñhfbwbkñljñwbñqbñ

Werkvormen

23

Afsluiting

Page 24: Lerarenhandleiding groep 1 en 2 - CORE · 2015-09-22 · 4 organisatie $olbmñ ñbkñ 2ñhrkqñ>iibñ0j>>hibppbkñrfqñabwbñe>kaibfafkdñfkñ¬¬kñ p@ellig>>oñdbsbk ñ,lhñhrkqñrñboslloñhfbwbkñljñwbñqbñ

Kopieerblad 1Van zaadje tot eten

24

Page 25: Lerarenhandleiding groep 1 en 2 - CORE · 2015-09-22 · 4 organisatie $olbmñ ñbkñ 2ñhrkqñ>iibñ0j>>hibppbkñrfqñabwbñe>kaibfafkdñfkñ¬¬kñ p@ellig>>oñdbsbk ñ,lhñhrkqñrñboslloñhfbwbkñljñwbñqbñ

Kopieerblad 2Wanneer eet je?

pizza

25

Page 26: Lerarenhandleiding groep 1 en 2 - CORE · 2015-09-22 · 4 organisatie $olbmñ ñbkñ 2ñhrkqñ>iibñ0j>>hibppbkñrfqñabwbñe>kaibfafkdñfkñ¬¬kñ p@ellig>>oñdbsbk ñ,lhñhrkqñrñboslloñhfbwbkñljñwbñqbñ

Kopieerblad 3Wanneer eet je?

26

Page 27: Lerarenhandleiding groep 1 en 2 - CORE · 2015-09-22 · 4 organisatie $olbmñ ñbkñ 2ñhrkqñ>iibñ0j>>hibppbkñrfqñabwbñe>kaibfafkdñfkñ¬¬kñ p@ellig>>oñdbsbk ñ,lhñhrkqñrñboslloñhfbwbkñljñwbñqbñ

Kopieerblad 4Wat heb je nodig?

27

Page 28: Lerarenhandleiding groep 1 en 2 - CORE · 2015-09-22 · 4 organisatie $olbmñ ñbkñ 2ñhrkqñ>iibñ0j>>hibppbkñrfqñabwbñe>kaibfafkdñfkñ¬¬kñ p@ellig>>oñdbsbk ñ,lhñhrkqñrñboslloñhfbwbkñljñwbñqbñ

Kopieerblad 5Wat heb je nodig?

28

Page 29: Lerarenhandleiding groep 1 en 2 - CORE · 2015-09-22 · 4 organisatie $olbmñ ñbkñ 2ñhrkqñ>iibñ0j>>hibppbkñrfqñabwbñe>kaibfafkdñfkñ¬¬kñ p@ellig>>oñdbsbk ñ,lhñhrkqñrñboslloñhfbwbkñljñwbñqbñ

Kopieerblad 6Wat heb je nodig?

29

Page 30: Lerarenhandleiding groep 1 en 2 - CORE · 2015-09-22 · 4 organisatie $olbmñ ñbkñ 2ñhrkqñ>iibñ0j>>hibppbkñrfqñabwbñe>kaibfafkdñfkñ¬¬kñ p@ellig>>oñdbsbk ñ,lhñhrkqñrñboslloñhfbwbkñljñwbñqbñ

Kopieerblad 7Gezond winkelen

30

Page 31: Lerarenhandleiding groep 1 en 2 - CORE · 2015-09-22 · 4 organisatie $olbmñ ñbkñ 2ñhrkqñ>iibñ0j>>hibppbkñrfqñabwbñe>kaibfafkdñfkñ¬¬kñ p@ellig>>oñdbsbk ñ,lhñhrkqñrñboslloñhfbwbkñljñwbñqbñ

Kopieerblad 8Waar komt mijn eten vandaan?

31

Page 32: Lerarenhandleiding groep 1 en 2 - CORE · 2015-09-22 · 4 organisatie $olbmñ ñbkñ 2ñhrkqñ>iibñ0j>>hibppbkñrfqñabwbñe>kaibfafkdñfkñ¬¬kñ p@ellig>>oñdbsbk ñ,lhñhrkqñrñboslloñhfbwbkñljñwbñqbñ

Kopieerblad 9Waar komt mijn eten vandaan?

32

Page 33: Lerarenhandleiding groep 1 en 2 - CORE · 2015-09-22 · 4 organisatie $olbmñ ñbkñ 2ñhrkqñ>iibñ0j>>hibppbkñrfqñabwbñe>kaibfafkdñfkñ¬¬kñ p@ellig>>oñdbsbk ñ,lhñhrkqñrñboslloñhfbwbkñljñwbñqbñ

33

Notities

Page 34: Lerarenhandleiding groep 1 en 2 - CORE · 2015-09-22 · 4 organisatie $olbmñ ñbkñ 2ñhrkqñ>iibñ0j>>hibppbkñrfqñabwbñe>kaibfafkdñfkñ¬¬kñ p@ellig>>oñdbsbk ñ,lhñhrkqñrñboslloñhfbwbkñljñwbñqbñ

34

Notities

Page 35: Lerarenhandleiding groep 1 en 2 - CORE · 2015-09-22 · 4 organisatie $olbmñ ñbkñ 2ñhrkqñ>iibñ0j>>hibppbkñrfqñabwbñe>kaibfafkdñfkñ¬¬kñ p@ellig>>oñdbsbk ñ,lhñhrkqñrñboslloñhfbwbkñljñwbñqbñ

35

Inhoudelijk en didactisch concept

Contactgegevens Steunpunt Smaaklessen

Colofon

Page 36: Lerarenhandleiding groep 1 en 2 - CORE · 2015-09-22 · 4 organisatie $olbmñ ñbkñ 2ñhrkqñ>iibñ0j>>hibppbkñrfqñabwbñe>kaibfafkdñfkñ¬¬kñ p@ellig>>oñdbsbk ñ,lhñhrkqñrñboslloñhfbwbkñljñwbñqbñ