Nr Omschrijving taxatie 1 Groen getinte glazen vaas, Copier, Leerdam, 22 cm € 15 2 Zeefdruk van Corneille, gesigneerd en genummerd 2/210, 39/28 cm € 70 3 Gietijzeren spaarpot 'jolly nigger bank', beweegbare hand en ogen, 16 cm € 20 4 Aardewerk paardje, Maastricht P. Regout, gemerkt SPHINX, 12 cm € 10 5 Poster uit China, Mao en het volk met het rode boekje, 53/75 cm € 10 6 Bronzen beeldje van een staand paar, gesigneerd Truus Menger '93, 15 cm € 30 7 2 Kettingen met granaatjes, resp. 68 cm en 34 cm € 20 8 2 Oesjabti's, Egyptische grafbeeldjes, 9 cm € 5 9 Inktstel met brievenhouder, zwart geperst glas en brons € 15 10 Pentekening/aquarel, Laurentiuskerk Heemskerk, gesigneerd, 29/19 cm € 20 11 P.G. Buekers, Onze Vogels, 2 dln, 2x50 gekleurde platen, 1922 tweede dr. € 15 12 Gipsen borstbeeld van Iris, Jugendstil, onderop gemerkt € 10 13 Ontw. Corneille: 8 drinkglazen, 3 champagneglazen, 1 fles, 4 schaaltjes € 20 14 Glazen bonbonschaal met camera-obscura-figuurtjes, op driepoot € 15 15 Bronzen beeldje van man en vrouw in verbondenheid, groen patina, 19 cm € 15 16 Driedelig aardewerk rooksetje à la Picasso, jaren 50 € 10 17 Barokke hoekconsole, 3 plateaus, 2 spiegeltjes, houtwormsporen, 49 cm € 10 18 Roomkleurige bureautelefoon, Profoon Royal TX-270, ministerie van Verkeer en Waterstaat € 10 19 The Popular Encyclopedia or Conversation Lexicon, London Black- ie and Son 1862, 7 delen, gravures en uitvouwbare landkaarten € 30 20 Schaakspel, Indonesisch houtsnijwerk € 20 21 Bolvormig blank glazen 'spijkervaasje', Copier, Leerdam, 7 cm € 25 22 2 Blanke glazen stopflessen met goudkleurige Jugendstil gravures, 18 cm € 10 23 Terracotta vaas met 2 oren met afbeelding van een lama, 20 cm € 5 24 Bonbonnière, gehamerd brons, groene dekselknop, Amsterdamse school € 10 25 Aardewerk soepterrine met lepel, boerenbont, gemerkt Boch € 20 26 Houten beeld van een hert met drinkend kalf, 46 cm € 10 27 Aardewerk schemerlampvaas, gevlekt oranje glazuur, W. Germany, 55 cm € 20 Nr Omschrijving taxatie 28 Bronzen kerkkandelaar met afbeelding van Maria, Jezus en Jozef, 54 cm € 15 29 Chromen klok in de vorm van een zakhorloge, met batterij, diam. 35 cm € 10 30 Aardewerk Wilhelminabordje, met achterop 'Het verheugde Amster- dam aan zijne kinderen', inhuldiging 1898, Piet Regout, diam. 20 cm € 15 31 Aardewerk theeblad met decor van mosgroene klaprozen, chromen rand met handvatten, met nummer en blindmerk, 20/31 cm € 15 32 Mosgroene glazen vaas, Leerdam, 22 cm € 10 33 Kinderpostzegels, ongestempeld, ‘87, ‘88, 2 x ‘89 t/m ‘91, 2 x 1998 t/m 2000, 2002 en Rode Kruispostzegels 1982 € 25 34 2 Oude drukken in antieke donker houten lijst, een huiselijk tafereel en een salonfestijn, resp. 26/22 cm en 18/26 cm, € 20 35 Aardewerk bordje met kleurig Zeeuws visserstafereel, Piet Regout, gemerkt P.R. Prize medal 1851 Zeeland, diam. 18 cm € 15 36 4 Bekers met kan, Schoonhovenkeramiek, ateliers Novo, diverse kunstenaars € 20 37 Ronde aardewerk schaal, bruine tinten glazuur, Handgemalt Gr, diameter 56 € 25 38 Authentieke polychrome comtoise-klok, circa 1890 € 140 39 Bronzen beeldje van 2 mensen die een ander dragen, 2 breukjes, 24 cm € 10 40 Verchroomde buisstoel, leren zitting, houten armsteunen, à la Gispen € 40 41 Grijze speelgoedracewagen, made in China, 73 cm € 10 42 Gebrandschilderd kruisbeeld, atelier voor religieuze kunst “Sint Servaas”, Tuinstraat 9 Beverwijk, 34 cm € 10 43 Hoofdsteun of krukje, Afrikaans € 5 44 Zware blank glazen vaas met welvingen, 20 cm € 15 45 Cyriacus Bleijs (Amsterdam 1895-1976 Beverwijk), kruik met zonnebloemen, olieverf op doek, gesigneerd, 64/50 cm € 90 46 Cyriacus Bleijs, vaas met chrysanten, olieverf op doek, gesigneerd, 37/50 cm € 70 47 Schoolklaspuntenslijper, Samsom € 5 48 Verzameling Nederlandse postzegels in groene map € 50 49 Porseleinen bolle pot met deksel, blauw/groen, made in China, 25 cm € 10 50 Hollands landschapje, olieverf op triplex, 23/24 cm, gesigneerd € 10 51 Dubbel inktstel, glazen potjes met losse tuitjes voor 'schrijf' en 'copieer', tinnen dekseltjes, Zeiss en Co Schutzemarke € 15 52 Pubklok uit het Midden-Oosten € 80 53 Bronzen beeldje van paar in balans, 22 cm € 10 54 Glazen bonbonnière met deksel en koperen scharnier, etiket Beyer € 10 55 Lichtgroene glazen vaas, 20 cm, en karae, 17 cm € 15 56 Grijze aardewerk vaas met oor, gele cirkels en groene strepen, 40 cm € 10 57 Kartonnen globe op houten standaard, gebruikerssporen, 45 cm € 20 58 Schildersezel met kist, Classic Julian € 25 59 H. Hartbeeldje (17 cm) en kruisbeeld (30 cm), houtsnijwerk € 15 60 David Douglas Duncan, Vaarwel Picasso, Amsterdam 1975, textiele kaft € 10 61 Kerkkandelaar uit een verlaten kerk in Peru € 10 VEILINGLIJST ZATERDAG 15 MAART • 11.00 uur U kunt de veilinglijst en grotere foto’s ook bekijken op de website van De Groene Ezel www.degroeneezel.nl KIJKDAGEN: donderdag 13 en vrijdag 14 maart van 12.00 tot 16.00 uur De opbrengst van de veiling gaat naar een goed doel uit onze regio. De veiling vindt plaats in de winkel aan de Lijnbaan 12-14 in Heemskerk. U kunt de veilinglijst en grotere foto’s ook bekijken op www.degroeneezel.nl