Top Banner
ПРОЕКТ Збереження пам`яток природи Виконали учениці 10-А класу Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. Гриценко Ірина та Попело Владислава
10

Збереження пам'яток природи

Jul 25, 2015

Download

Education

Welcome message from author
This document is posted to help you gain knowledge. Please leave a comment to let me know what you think about it! Share it to your friends and learn new things together.
Transcript
Page 1: Збереження пам'яток природи

ПРОЕКТ Збереження пам`яток природи Виконали учениці 10-А класу

Коропської ЗОШ І-ІІІ ст.

Гриценко Ірина та Попело Владислава

Page 2: Збереження пам'яток природи

ПАМ`ЯТКА ПРИРОДИ Пам'ятка природи — природоохоронна територія.  До

пам'яток природи належать, наприклад, печери,  водоспади,  озера, метеоритні кратери тощо. Хоча пам'яткою природи може бути, наприклад, одне рідкісне  дерево, в інших випадках вони вкривають території значних розмірів — ліси, ділянки узбережжя і долин. 

Проблеми охорони природи:

До 90% пам'яток природи та інших об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення не винесені в натуру, що стає причиною незаконного захоплення територій пам'яток природи. Нерідко до складу пам'яток природи включаються території, що не мають жодної екологічної або іншої цінності. Охоронний режим багатьох пам'яток природи не виконується землекористувачами, і тому значна частина пам'яток природи існує лише на папері.

Page 3: Збереження пам'яток природи

ЦЕЙ ПРОЕКТ ПРИСВЯЧЕНИЙ ЗБЕРЕЖЕННЮ ПАМ`ЯТІ ПРО ЛЮДИНУ І ЇЇ ДІЯЛЬНІСТЬ. В МІСТЕЧКУ КОРОП НА ВУЛИЦІ ЗАВОДСЬКІЙ ЗНАХОДИТЬСЯ ПАРКОВА ЗОНА, ЯКУ ЗАСНУВАВ КОВАЛЕНКО МИКОЛА ІВАНОВИЧ.

Page 4: Збереження пам'яток природи

В ЦІЙ ПАРКОВІЙ ЗОНІ ЗНАХОДЯТЬСЯ ДЕРЕВА ТА КУЩІ:- ДВІ ЯЛИНКИ - ЧОТИРИ БЕРЕЗИ- ДЕРЕВА ГОРОБИНИ- ДЕРЕВА АЛИЧІ- КУЩ БАРБАРИСУ- ДИКИЙ КЛЕН (АМЕРИКАНСЬКИЙ)- ЛІЩИНА- ТОПОЛІ- ВЕРБА

Page 5: Збереження пам'яток природи
Page 6: Збереження пам'яток природи

ІСТОРІЯ ЗАСНУВАННЯ Починалось все в 1985 році. Одного весняного дня дітлахи сиділи на лавочці біля будинку Коваленків, спілкувалися між собою. Додому повернувся Микола Іванович, спитав як справи у дітей, а потім, трішки помовчавши, запропонував посадити біля його двору парк, щоб влітку можна було відпочити в тіні. Діти відразу ж погодились. Найближчими вихідними Коваленко привіз цілий причіп саджанців. Тут були і берізки, і тополі, і клени, і горобина, дві красуні-ялинки і навіть кущ барбарису. Всі юні мешканці вулиці Заводської та провулку Чкалова зібрались на трудовий десант. Старші діти копали ями разом з Миколою Івановичем, накачували та носили воду. Менші теж хотіли приймати участь у такій благородній справі. Вони набирали воду в іграшкові відерця та носили до посадкових лунок, а також закопували саджені деревця маленькими лопатками. Добре потрудились всі, і стомлені , але щасливі, сіли помилуватись результатами своєї праці. Вечорами впродовж літа малята завзято поливали свій парк. А пізніше Микола Іванович привіз лавочку, урну для сміття, змайстрував стіл, замовив гойдалку. Майже з усього Коропа приїздили сюди діти.

Page 7: Збереження пам'яток природи
Page 8: Збереження пам'яток природи

ПРОБЛЕМИ ТЕРИТОРІЇ

Page 9: Збереження пам'яток природи

ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ ВСІ РАЗОМ МИ ЗІБРАЛИСЬ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ВИРІШИТИ ПРОБЛЕМУ ЗІ СМІТТЯМ НА ДАНІЙ ТЕРИТОРІЇ. А ТАКОЖ МИ ПОСАДИЛИ САДЖАНЕЦЬ ВИШНІ, ЩОБ ПОПОВНЮВАТИ РІЗНОМАНІТНІСТЬ ВИДОВОГО СКЛАДУ МІНІ- ПАРКУ.

Page 10: Збереження пам'яток природи

Результат роботи